Financovanie

Vodičský preukaz si u nás môže dovoliť úplne každý! Pripravili sme pre vás viaceré možnosti financovania. Vyberte si financovanie šité na mieru Vašim aktuálnym možnostiam.

Postupné splácanie

Ide o u nás najpoužívanejší spôsob platby. V tomto prípade je potrebné na začiatku kurzu uhradiť v hotovosti sumu 200,- EUR. Zvyšnú časť ceny kurzu môžete uhradiť podľa svojich možností, buď jednorázovo alebo postupným splácaním počas priebehu kurzu (výšku a počet jednotlivých splátok si môžete určiť sami). Celková cena kurzu musí byť uhradená najneskôr ku dňu prihlásenia sa na záverečnú skúšku.

Jednorázová platba

V prípade, že si vyberiete tento spôsob financovania, na začiatku kurzu je potrebné uhradiť celkovú cenu kurzu buď v hotovosti alebo na náš bankový účet. Pri platbe na účet v banke je potrebné do poznámky uviesť meno osoby prihlásenej na kurz.

h

Darčekový poukaz

Ak sa neviete rozhodnúť pre správny darček pre Vašich blízkych, máme pre Vás riešenie, ktoré poteší a je zároveň investíciou do budúcnosti. Darujte vodičský kurz alebo prispejte na jeho financovanie! Pripravili sme pre Vás darčekové poukazy a  to buď v hodnote ceny celého kurzu alebo v ľubovoľnej inej hodnote. Darčekové poukazy sa dajú použiť aj na kondičné jazdy. Ich platnosť je 1 rok od dátumu vydania.

Kontakt

Francisciho 3288/35 , 058 01 Poprad (vedľa OC Forum)

TEL: +421 905 709 576 

EMAIL: info@autoskolapavuk.sk

Pin It on Pinterest

Share This